Biznes Fotograf Marka

Współpraca firmowa #1

Na przełomie września i października miałem przyjemność współpracować z firmą Kreber Maszyny Budowlane Sp. z o.o.. Wykonałem m.in. zdjęcia nowych maszyn z których następnie usunąłem tło w celu przygotowania ich do publikacji np. w materiałach promocyjnych. Wszystkie otrzymały również swoje miejsce na stronie internetowej www.kreber.pl.

Ponieważ firma Kreber w trosce o środowisko wprowadziła na rynek produkty wyposażone w katalizator, wykonałem także zdjęcia tych urządzeń oraz stworzyłem zgodnie z wytycznymi logotyp “EKOline”. Na podstawie dostarczonych materiałów uzupełniłem stronę internetową o dział poświęcony temu rozwiązaniu.

Przygotowałem również kilka pomniejszych aktualizacji strony internetowej m.in. w dziale “O nas” dodane zostały godziny otwarcia a także film poświęcony firmie. Wszystkie prace związane ze zmianami na stronie internetowej były wykonywane przy wykorzystaniu serwera testowego (tzw. sandbox), na którym właściciel firmy mógł obejrzeć zmiany przed ich publikacją.

Bardzo cieszy mnie fakt, że tak poważna i mocno usytuowana na rynku firma jak Kreber Maszyny Budowlane sp. z o.o. obdarzyła mnie swoim zaufaniem. Ta współpraca była dla mnie bardzo cennym doświadczeniem a jej efekty przedstawiam poniżej.

Strona internetowa:

Zdjęcia maszyn

Logotyp EKOline

Zdjęcia katalizatora

Zapraszam do współpracy!

AndNow Projekt
Andrzej Nowak
a.nowak@andnow.pl
Tel. 798 133 904