Edukacja Marka

Studio nagrań #7

Ilość wpisów na moim blogu jest najlepszym wskaźnikiem tego ile ostatnio dzieje się w firmie. Postanowiłem nadrobić straty i opublikować wszystko co w ostatnim miesiącu udało mi się stworzyć a także relacje z imprez, w których uczestniczyłem. Znaczna część z wpisów pojawi się na stronie www.wydarzenie.andnow.pl, na którą już teraz Was bardzo serdecznie zapraszam a tam już niebawem zostaną opublikowane fotorelacje ze ślubu Tomka i Asi a także dwie sesje zdjęciowe zrealizowane dla szkoły Języków Obcych Progress w Wąbrzeźnie.

Na dobry początek Jona, która odświeżyła swoim wokalem dość stary utwór, przez niektórych uważnej za królową polskiej sceny muzycznej, Dody Doroty Rabczewskiej.

Utwór Katharsis zabrzmiał po raz pierwszy w naszych uszach w 2007 roku w stacji RMF FM. Nominowany był do Eska TV Award w kategorii najlepsze wideo a zwyciężył w kategorii teledysk roku m.in. w Viva Comet 2007 oraz Plebiscycie Interia.pl. W 2010 roku otrzymał również tytuł Polskiego Hitu Dekady. Album na którym się pojawił to studyjny solowy debiut Doroty Rabczewskiej pt. Diamond Bitch. Ciekawostką jest to, że piosenka początkowo nosiła tytuł “Pożegnanie”.

A poniżej nagranie Katharsis w wykonaniu Jony Szmeichel zrealizowane w studio AndNow Projekt.

Zapraszam do współpracy!

AndNow Projekt
Andrzej Nowak
a.nowak@andnow.pl
Tel. 798 133 904