Edukacja LifeStyle Marka

Mój #GaszynChallenge Vlog

Hej witajcie!

Jak pewnie wiecie, otrzymałem nominację do #gaszynchallenge od Restauracja “Marihel” w Książkach. Korzystając z okazji postanowiłem trochę zmodyfikować tę zabawę. Od jej zapoczątkowania przez Marcina Topóra z miejscowości Gaszyn minęło już trochę czasu. Pierwotnie polegała ona na zrobieniu 10 pompek i wykonaniu przelewu o dowolnej kwocie na wsparcie leczenia Wojtusia Howisa (o historii Wojtusia możecie poczytać tutaj https://www.siepomaga.pl/wojtus ). Z czasem do pompek dołączyły przysiady a możliwość wsparcia tej konkretnej zbiórki się zakończyła ze względu na zebraną potrzebną do leczenia kwotę. Nominowani zaczęli więc przelewać zebrane pieniądze na różne inne cele. Z tego powodu uznałem, że nazwa #gaszynchallenge jest już nieaktualna i osobom, które nominowałem proponuję wyzwanie #sportchallenge.

Na czym polega #sportchallenge? Podobnie jak w #gaszynchallenge głównie na wsparciu dowolnego celu charytatywnego. Poza nim nominowani w ciągu dwóch dni mogą opublikować na swoich profilach społecznościowych nagranie lub zdjęcie, na którym pokazują swoją sportową pasję, ale niech to cały czas wiąże się z liczbą 10. Może to być 10km spaceru, biegu lub jazdy rowerem, może to być tak jak w moim przypadku 10 odbić piłki podczas gry w squasha czy 10 wyciśnięć 200kg na ławeczce – liczę na Waszą kreatywność!

Do zadania nominuję:
Bartłomiej Biestek
Dj Ramzes aka RMSNight
Mateusz Matys Baradziej

I dodatkowo nominacja od Paulina Kubińska, której przy okazji bardzo dziękuję za wsparcie mnie w wykonania mojego wyzwania
Kręgielnia MANGO

Bawcie się dobrze i nieście pomoc innym! 🙂

Za momencik robię przelew na Rycerza Ignasia.

Zapraszam do współpracy!

AndNow Projekt
Andrzej Nowak
a.nowak@andnow.pl
Tel. 798 133 904