LifeStyle News

Gdzie się podziały relacje z imprez? Oszukałem ZAIKS?

Poniedziałek, dzień jak każdy inny. Mimo pandemii koronawirusa sklep naprzeciwko mojego okna nadal przeżywa oblężenie, choć jakby trochę mniejsze niż w ostatnich dniach a ruch uliczny trzyma się w standardach jak na miejscowość z której piszę. Zza okna uśmiecha się do mnie jakaś karykatura namalowana czarnym sprayem na przystanku autobusowym. Ktoś kto ją na malował raczej nie ma zadatków na zostanie kolejnym Pablo Picasso. Obserwując rzeczywistość za oknem, w przekonaniu niektórych źle mi życzących osób, pewnie zastanawiam się co zrobić, żeby się schować przed ZAIKSem, skarbówką oraz innymi służbami, których kontrolę jeszcze mogą na mnie nasłać. W końcu po tej ostatniej wszystkie wpisy dotyczące imprez zniknęły z mojego bloga.

Tak, miałem niedawno okazję przekonać się o tym, że społeczeństwo w którym żyje tylko czeka na to, aby podłożyć nogę osobie, której coś się w życiu udaje. Nie przewróciłem się, dalej stoję na nogach a to, że wpisy zniknęły z tego bloga wynikało z zaplanowanego już od jakiegoś czasu przeniesienia treści pod inny adres. Tak więc wszystkie relacje z imprez znajdziecie teraz pod adresem www.wydarzenie.andnow.pl.

Koronawirus mnie jeszcze nie dopadł więc dalej działam! Ponieważ nie jest to dobry okres na granie imprez i robienie fotoreportaży, postaram się być aktywny właśnie na blogu i napisać kilka wartych przeczytania tekstów. Życzę Wam zdrowia i zapraszam do śledzenia bloga w ramach akcji #zostańwdomu.

PS. Oczywiście nie oszukałem ZAIKSu ani innej organizacji, współpracujemy i chyba nawet dobrze nam się ta współpraca układa po ostatniej kontroli 🙂

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *