News

Żyje! I intensywnie pracuje :)

Od ostatniego wpisu minęło już prawie pół miesiąca. Pierwsze dwa tygodnie listopada były dla mnie tak pracowite, że nie miałem czasu nawet pomyśleć o tym, żeby sprawdzić statystyki bloga a co dopiero coś na nim napisać. Przez ten czas nagromadziło się jednak sporo rzeczy, którymi chciałbym się z Wami podzielić.

Nauka gry na keyboardzie

Zacznę od końca. Mam jeszcze dwa, maksymalnie trzy wolne miejsca dla dzieci, które chciałyby nauczyć się grać na keyboardzie. Poniżej znajdziecie prezentację, w której opisałem jak będzie wyglądał zarys nauki oraz jakie instrumenty polecam na początek przygody z muzyką. Jeśli ktoś do 20 listopada zdecyduje się zapisać na zajęcia, czeka na niego specjalna zniżka na przedstawione w prezentacji keyboardy.

Wracają nagrania w studio!

Ponieważ Jona Szmeichel wróciła do Polski, udało nam się przygotować w studiu działającym w firmie AndNow Projekt nowe nagrania. Pierwsze z nich zostało już opublikowane, kolejne cztery zostały nagrane wczoraj i będą pojawiać się co środę o 4:00, żeby każdy mógł zacząć dzień z dobrą muzyką.

Bardzo udane potrójne urodziny w Chełmnie

W sobotę miałem przyjemność poprowadzić jako DJ/Wodzirej aż potrójne urodziny w Chełmnie. Solenizantkom życzę oczywiście wszystkiego najlepszego a jeśli Wy chcielibyście zobaczyć jak świetnie bawiliśmy się na tej imprezie, zapraszam do obejrzenia filmu poniżej. Jest w nim też pokazane w przyśpieszonym tempie jak z Kubą rozstawiamy sprzęt.

Lokal na wynajem dostosowany pod usługi fryzjerskie

W tym miesiącu wykonałem też kilkanaście fotografii dla salonu urody Montibello w Wąbrzeźnie. Lokal jest do wynajęcia i zapraszam do skorzystania z tej oferty, ponieważ lokalizacja w jakiej się znajduje zapewnia multum klientów już od pierwszego dnia pracy. Poza tym właścicielka lokalu jest przemiłą osobą. Polecam. Link do ogłoszenia na OLX gdzie opisane są wszystkie szczegóły można znaleźć poniżej.

Podchody ze wszystkimi świętymi

Ostatniego dnia października miałem przyjemność włączyć się w przygotowanie zabawy terenowej zorganizowanej przez Proboszcza parafii pw. Trójcy Świętej w Książkach, Zbigniewa Żyndę. W punkcie, za który odpowiadałem, dzieci uczestniczące w zabawie dowiedziały się jak działają organy piszczałkowe, wysłuchały kilku utworów w wykonaniu kleryka II roku seminarium duchownego Józefa Dąbrowskiego oraz zobaczyły przygotowaną specjalnie na tę okazję iluminację.

Nauka śpiewu

Cały czas prowadzę także w Gminnym Ośrodku Kultury w Książkach zajęcia nauki śpiewu dla dwóch grup: starszej i młodszej. Przygotowujemy się do występu na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Zajęcia odbywają się w ramach projektu „Śpiewaj i graj razem z nami” uruchomionego z programu „Działaj lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Lisewie.

Kontakt:

AndNow Projekt
Andrzej Nowak
a.nowak@andnow.pl
Tel. 798 133 904

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *