News

Witaj, świecie!

Pomysł na uruchamianie bloga w czasach gdy blogowanie jest tłamszone przez krótkie formy wideo oraz podcasty wydaje się być dość nietypowy. Ponieważ jednak blogowanie zawsze było mi bliskie stwierdziłem, że to właśnie ta forma będzie najwłaściwsza dla spięcia wszystkich moich działań kryjących się pod projektem AndNow.

Czym będę się z Wami dzielił na blogu?

Po wielu latach rozwoju i pracy pod okiem osób, które stanowiły dla mnie autorytety w swoich dziedzinach przyszedł czas aby zbudować swoją arkę i wypłynąć w poszukiwaniu nowego lądu. Tak właśnie Warren Buffet opisałby moją aktualną sytuację życiową. Przygotowuję się do założenia własnej firmy, która będzie działać wieloaspektowo – od doradztwa biznesowego poprzez dzielenie się wiedzą w trakcie szkoleń aż do pełnego wykorzystania swoich umiejętności tj. fotografii i wodzirejstwa. O ile każdy z działów będzie miał swoją stronę – wizytówkę, o tyle blog będzie miejscem gdzie będę się z Wami dzielił na bieżąco tym co robię. Nie zabraknie również miejsca na wpisy nie dotyczące bezpośrednio mojej działalności.

Planuję także wrócić do czasów blogowania na portalu DobreProgramy.pl i współpracy z markami więc jeśli to czytasz i jesteś marketingowcem poszukującym doświadczonego blogera do kampanii reklamowej – polecam się!

Jaką formę przybierze blog?

Krótką. Podążając za trendami będę starał się pisać zwięźle, skupiając się na przekazaniu rzeczy najważniejszych, bez zbytnego wodolejstwa. Ci którzy czytali moje poprzednie blogi wiedzą, że nie jestem zwolennikiem długich treści.

Co jeszcze powinniście wiedzieć?

Jeżeli jesteście tutaj pierwszy raz, nie wiecie kim jestem i czym się zajmowałem i będę zajmował, to możecie za jakiś czas zajrzeć do działu “O mnie”. Tam znajdziecie wszelkie niezbędne informacje.

Tymczasem zapraszam Was do regularnego odwiedzania mojego bloga, szczególnie jeśli tak jak ja stawiacie właśnie swoje pierwsze kroki w biznesie. A może prowadzicie już swoje działalności? Dajcie znać w komentarzu, z przyjemnością przeczytam o Waszych doświadczeniach z zakładania własnego biznesu.