Fotograf

Nietypowa kocia sesja

Dzisiaj chciałem podzielić się z Wami wyjątkowymi i jeszcze „ciepłymi” zdjęciami, bo wykonanymi dosłownie jakieś 10 godzin przed publikacją tego wpisu. Wyjątkowymi, ponieważ nie zobaczycie na nich ludzi, ale koty i to te najbardziej biedne, bo nie tylko opuszczone, ale również często pokaleczone i potrzebujące poczucia bezpieczeństwa i ciepłego schronienia, które tymczasowo zapewnia im Stowarzyszenie S.O.S dla zwierząt w Wąbrzeźnie. Rozmawiając z wolontariuszkami dowiedziałem się, że niektóre z kotów na zdjęciach są tam praktycznie od urodzenia i to one najbardziej potrzebują nowego domu.

Podczas mojej wizyty w siedzibie stowarzyszenia pojawiła się najmłodsza z wolontariuszek, która ma zaledwie kilka lat. Nie kryłem zdziwienia, że są jeszcze rodzice, którzy w taki sposób „socjalizują” swoje dzieci, uwrażliwiając je na potrzeby innych i to nie tylko ludzi. Szczerze gratuluję podejścia do wychowania!

Zapraszam do obejrzenia zdjęć. Wszystkie sfotografowane kociaki czekają na nowe domy. Jednocześnie są zadbane, posiadają wszystkie niezbędne badania lekarskie oraz są wysterylizowane. Jeśli ktoś z Was chciałby przygarnąć chociaż jednego z nich to zapraszam do odwiedzenia profilu stowarzyszenia na facebooku i kontaktu z dziewczynami, które je prowadzą. Profil znajdziecie tutaj.

Kontakt:

AndNow Projekt
Andrzej Nowak
a.nowak@andnow.pl
Tel. 798 133 904

Jeśli jesteś organizatorem wydarzenia i poszukujesz fotografa, wodzireja, nagłośnienia czy grafika, który zaprojektuje plakaty – zapraszam do współpracy! Ofertę znajdziesz na stronie www.wydarzenie.andnow.pl/

1 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *